Haber

Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, Bodrum Basketbol’u mağlup etti

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde şampiyonluğu hedefleyen Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, sezon öncesi hazırlık maçlarına devam ediyor. Son olarak Bodrum Basketbol’u mağlup eden Körfez Melekleri sezon öncesi göz doldurdu.

Ferhatoğlu Edremit Belediyesi Gürespor, 2023-2024 basketbol sezonu öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Körfez Melekleri, İstanbul’da ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Emlak Konut ve ardından Edremit’te TKBL takımlarından Fenerbahce Gelişim ile hazırlık maçı oynadı. SporSalonda Bodrum Basketbolunu ağırladı.

Kulüp Başkanı M. Agah Ferhatoğlu’nun da takip ettiği hazırlık karşılaşmasında Edremit temsilcisi karşılaşmayı 75-60 kazanmayı başardı. Sezon öncesi hazırlık maçlarına devam eden Gürespor, sezon öncesi rekabetçi oyunuyla göz doldurdu. Maçın ardından takımı tebrik eden Kulüp Başkanı M. Agah Ferhatoğlu, 30 yıldır kadın basketboluna hizmet veren Gürespor’un bu yıl hedefine ulaşması için çalıştıklarını söyledi. Ferhatoğlu, “Geçmişimizde Süper Lig ve Avrupa Kupaları deneyimi olan köklü bir camia olarak bu sene hedefimizi Süper Lig olarak belirledik. Sporcularımıza ve teknik ekibimize güveniyoruz. Camia olarak kenetlenmiş durumdayız. Değerli Edremit halkının ve sporseverlerin desteğiyle bu yıl da ait olduğumuz yere ulaşacağımıza inanıyoruz.” – BALIKESİR

finike-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu