Haber

Ceketimi Alıp Gideceğim: Tanzimat’a 700 Milyon TL Ödedi, 280 Milyon TL Değerindeki Evi Eski Eşine Verdi

Oasis yıldızı Noel Gllagher ve eşi Sara MacDonald, 22 yıllık ilişkilerine son verdi. Boşanma sonucunda MacDonald’ın alacağı tazminat, bunu duyanları şok etti.

Oasis yıldızı Noel Gallagher ve eski eşi Sara MacDonald, 2001 yılında çıkmaya başladı ve 2011 yılında evlendiler. 22 yıllık birlikteliğin ardından çift, bu yılın Ocak ayında ayrıldıklarını duyurdu.

Çift, Kovid-19 karantinası sırasında birbirlerinden bıktıkları için ilişkilerinin kötüye gitmeye başladığını söylerken, ayrıca MacDonald, Gallagher’ın sürekli parti yapmasından bıktığını ifade etti.

İki oğlu olan çiftin, ayrılık nedeni olarak açıkladığı son durum “orta yaş krizi” oldu.

Eski çift, ayrılıklarının ardından her şeyi eşit olarak bölmek için büyük çaba harcadı.

MacDonald’ın boşanmadan dolayı yaklaşık 700 milyon TL (20 milyon £) tazminat alması bekleniyor. Ayrıca çiftin Hampshire’da birlikte yaşadıkları evi 280 milyon TL (8 milyon £) değerinde satın alacakları da söyleniyor.

Boşanma sürecinde anlaşmaya varılmasının ardından her iki taraf da kutlama yapmak için tatile çıktı. Gallagher arkadaşlarıyla parti yapmak için Las Vegas’a gitti. MacDonald arkadaşlarıyla İbiza’da buluştu.

Yalnızca avukatlar aracılığıyla iletişim kuran çifte yakın bir kaynak, “Sonunda bir anlaşmaya varmak her ikisi için de büyük bir rahatlama oldu” dedi. söz konusu.

Çift ayrıldığından beri MacDonald ortak mülklerde kalırken Gallagher otellerde yaşıyor ve yeni konut arıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu